BYRWEB - İzmir, açık kaynak kodlu teknolojiler üzerine uzmanlaşmış, web tabanlı özel yazılımlar ve web siteleri üreten bir yazılım firmasıdır.

 

2011 yılında BYRWEB çatısı altında yeniden kurulduk. Başlangıcımız 2001 yılına dayanmaktadır. Dijital reklam ajansı faaliyetleri kapsamında durağan (statik) web siteleri tasarladığımız ilk dönemlerimizden kısa bir süre sonra bütünü ile kodlama altyapısına sahip yönetilebilir dinamik web siteleri hazırlamaya başladık. Teknolojinin gelişimi ve internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte kazanılan alışkanlıklardaki çeşitliliklerin gereği olarak web ve mobil tabanlı uygulamalara olan ihtiyaç ve talep doğrultusunda hizmet portfoyümüze web uygulamaları ile birlikte Android tabanlı mobil uygulamaları da kattık. Artık, müşterilerimizin web ile ilgili hemen her türlü ihtiyacını karşılayabilir, karşılaştıkları sorunlara çözüm üretebilir durumdayız.

BYRWEB olarak geliştirdiğimiz ve sunduğumuz tüm proje ve hizmetleri kendi bünyemizde bulunan, her biri konusunda yetkin uzmanlardan oluşan öz ekibimiz ile sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Değerlerimiz

  • Güven

    Bildiğimizden emin olduğumuz bir iş yapıyoruz. Yapacağımızdan emin olmadığımız bir iş için talip olmuyoruz. Kendimize güveniyoruz, karşılıklı güven tesisinin süreçlerin sağlığı açısından esas olduğuna inanıyoruz.
  • Gizlilik

    İşimiz gereği, kimi zaman, müşterilerimiz ile ilgili hassasiyet gerektiren bilgilere vakıf olmak durumunda bulunabiliyoruz. Bizimle paylaştıklarınızın ciddiyetinin farkındayız ve amacını aşacak hiç bir davranış içinde bulunmayız.
  • Süreklilik

    Yaptığımız bütün işlerde süreklilik esası temel prensibimizdir. Projeyi tamamlamış olmamız işimizin bittiği anlamına gelmemektedir. Bilakis, teslim ettiğimiz projenin amaçlanan hedefine ulaştığından ve istenen verimi sağladığından emin olmak ve bunun için gerekenleri yerine getirmek, çıkabilecek sorunlara ve oluşabilecek yeni durumlara çözüm üretmek asli görevlerimiz arasındadır.